Jordan Garcia-Calvete inzet van gesprek met RSCA
De Graafschap wil ook het komend seizoen graag beschikken over Jordan Garcia-Calvete. De Doetinchemse club is momenteel met zijn club RSCA Anderlecht in gesprek over een hernieuwde huurperiode, dan wel een definitieve overname van Garcia-Calvete.
De Graafschap huurde de jonge middenvelder al vanaf de winterstop van het afgelopen seizoen. De Spaanse Belg kwam tot vijf optredens in het eerste elftal. Een gebroken elleboog zorgde ervoor dat hij de slotfase van het seizoen noodgedwongen moest missen.
De technisch waardige Garcia-Calvete maakte een groot gedeelte deze voorbereidingsperiode mee in Doetinchem en speelde mee in de recente oefenduels.
Eerder huurde De Graafschap al de 19-jarige Karim Tarfi van de grootmacht uit Brussel.
Gerelateerde nieuwsberichten
Volgende wedstrijd De Graafschap

G.W.V.V.

De Graafschap
Zaterdag 29 juni, aanvang 17:00 uur
Nieuws van de Superboeren
- 21-05 De Graafschap begint met een Voetb...
- 20-05 Eerste Gamma-Superboerendag op 25 ...
- 20-05 Stormloop is De Graafschap te mach...
- 19-05 Frank van Kouwen: heel frustrerend
- 19-05 Joost Terol: toch wel een aardig s...
- 19-05 Treurig afscheid voor Rogier Meije...
- 19-05 Huistra: nederlaag was meer dan di...
- 19-05 De Graafschap speelt om anderhalf ...
- 19-05 Schema Play-Offs promotie/degradat...
- 18-05 In beeld gevangen: De Graafschap -...
Kaartverkoopinfo komende duels
Voor thuis- en uitwedstrijden van De Graafschap zijn op verschillende manieren toegangskaarten verkrijgbaar. Hier leest u er alles over. Meer





